Weź udział w konkursie!

Konkurs! Wygraj opony do ciągnika!

Wygraj nawet 10 tys. złotych na opony

Wymyśl hasło promujące opony rolnicze i wypełnij ankietę

Nagrody: 20 tys. złotych i nagrody gwarantowane

W konkursie "Wygraj opony do swojego ciągnika " można wygrać:
za I miejsce – voucher o wartości 10 000 złotych na opony rolnicze
,
za II miejsce – voucher o wartości 6 000 złotych na opony rolnicze,
za III miejsce – voucher o wartości 4 000 złotych na opony rolnicze.Zestaw upominków jako nagroda gwarantowana dla każdej osoby, która wypełni ankietę i udzieli wszystkich zgód marketingowych.

Zestaw upominków składa się z: czapeczki, smyczy, długopisu oraz naklejki na ciągnik rolniczy

Zadanie konkursowe polega na wypełnieniu ankiety oraz wymyśleniu hasło promującego opony rolnicze. Jury konkursowe wybierze trzy hasła i w swojej ocenie będzie kierować się pomysłowością, dowcipem i siłą przekazu.


Co powinno znaleźć się w zgłoszeniu konkursowym?

Na zgłoszenia czekamy do 8 stycznia 2021 roku.


Na zgłoszenia w konkursie pozostało:

Do kiedy można wziąć udział w konnkursie?

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Czym się kierujesz kupując opony do maszyn rolniczych?
Gdzie zaopatrujesz się w opony rolnicze?
Jakiej mocy ciągników używasz w gospodarstwie?
Jakie znasz inne produkty firmy Kabat?
Bądź z nami w kontakcie. Chętnie poinformujemy Cię o seminariach, szkoleniach, konkursach, usługach/produktach adresowanych do branży rolniczej przez nas i naszych Partnerów. Przekaz dostosujemy do Twoich potrzeb w oparciu o dane o twojej działalności przekazane nam teraz i/lub w kolejnych kontaktach. Czasem zapytamy o opinię na temat naszej oferty i dostarczanych Tobie treści. Zawsze masz prawo do sprzeciwu w tym zakresie. 
Wypełniając formularz możesz spodziewać się przekazu marketingowego pocztą tradycyjną, jak również poprzez kanały komunikacji wskazane poniżej.
Wyraź niezbędne zgody marketingowe. 
*Zakreślenie pola oznacza zgodę na przekaz profilowanych treści marketingowych i handlowych, zawsze możesz ją cofnąć.
Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR/my), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Twoje dane będziemy przetwarzać do realizacji następujących celów: realizacja Konkursu, marketingu bezpośredniego (wysyłka pocztowa), przekazu marketingowego i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; poznania twojej opinii na temat dostarczanych usług i treści w ramach badania rynku, a także do zabezpieczenia roszczeń. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest nasz uzasadniony interes (art. 6 ust.1 lit f RODO), którym są wymienione cele. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO (Warszawa, ul. Stawki 2) 
Zawsze możesz skontaktować się z nami na adres email: daneosobowe@pwr.agro.pl, lub z wyznaczonym przez PWR inspektorem ochrony danych na adres: iod@pwr.agro.pl
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych dostępne są pod adresem: https://rodo.pwr.agro.pl/bralem-udzial-w-konkursie-lub-podobnym-wydarzeniu-tego-rodzaju

Wypełnij poniższy formularz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Bez nich Twoje zgłoszenie do Konkursu będzie nieważne.

wygraj nawet 10 000 złotych na opony rolnicze

Wypełnij ankietę i wymyśl hasło promujące opony

DZIĘKUJEMY ZA ZGŁOSZENIA

– Zwycięzców konkursu ogłosimy do 7 lutego 2021 r.

kontakt

www.tygodnik-rolniczy.pl
konkurs@tygodnik-rolniczy.pl
61 869 06 00

Tygodnik Poradnik Rolniczy,

ul. Metalowa 5,

60-118 Poznań