Chcesz rozwijać swoje KGW lub stowarzyszenie? Zapytaj jak to zrobić i oglądaj webinarium

Chętnie poinformujemy Cię o seminariach, szkoleniach, konkursach, usługach/produktach adresowanych do branży rolniczej. Przekaz dostosujemy do Twoich potrzeb w oparciu o dane o twojej działalności przekazane nam teraz i/lub w kolejnych kontaktach. Czasem zapytamy o opinię na temat naszej oferty i dostarczanych Tobie treści. Zawsze masz prawo do sprzeciwu w tym zakresie. Możesz nie wyrazić zgód marketingowych i zakupić oferowany bezpłatnie egzemplarz na agrarsklep.pl
* Zakreślenie pola oznacza zgodę na przekaz profilowanych treści marketingowych i handlowych, zawsze możesz ją cofnąć. 

2. Zgadzam się na przekazywanie mi profilowanych informacji marketingowych i handlowych przez PWR dotyczących ofert PWR, spółki powiązanej AgriContact Sp. z o.o. i ich partnerów poprzez:

Z oferty bezpłatnego egzemplarza można skorzystać raz na 12 miesięcy.

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR/my), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Dane z formularza nie podlegają automatycznym decyzjom. Cele przetwarzania:(1)realizacja zamówienia, (2)marketing bezpośredni (wysyłka pocztowa) i (3) przekaz treści marketingowych i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; w tym z użyciem profilowania, (4)badania rynku i opinii w zakresie dostarczanych treści; (5)zabezpieczenie roszczeń. Podstawa przetwarzania: (1) umowa (RODO art. 6 ust.1 lit b), (2,3,4,5) nasz uzasadniony interes (RODO art. 6 ust.1 lit f), którym jest promowanie oferty PWR i naszych Partnerów oferujących produkty/usługi dla branży rolniczej, poznanie Twojej opinii o dostarczanych treściach i zabezpieczenie roszczeń; Twoja zgoda na komunikację marketingową na telefon, e-mail, sms/mms. Informacje będą dostosowane do Twoich zainteresowań w oparciu o dane na temat Twojej działalności podane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach. Czas przetwarzania: zależnie od celu: przez czas trwania usługi, do odwołania zgody, lub złożenia sprzeciwu. Odbiorcy danych: firmy wspierające nas w realizacji ww. celów: świadczące usługi hostingowe, pocztowe, telekomunikacyjne bądź finansowe oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Twoje prawa: zależnie od celu przetwarzania danych masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO. Kontakt z PWR: tel. 61 869 06 30, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych email: daneosobowe@pwr.agro.pl, więcej informacji o danych osobowych w Polityce Prywatności

Wypełnij formularz, aby zadać pytanie i obejrzeć webinarium

Jak rozwijać KGW i stowarzyszenia na wsi? Webinarium

Webinarium zorganizujemy 1 lipca. Udział w webinarium jest bezpłatny!

O szczegółach poinformujemy na naszej stronie www.tygodnik-rolniczy.pl oraz w mailu, który wyślemy do zapisanych uczestników.

Webinar dla kół gospodyń i stowarzyszeń

Chociaż od 2018 roku wprowadzono nową ustawę o KGW, to wiele kół ma problem z tym jak pozyskiwać fundusze lub na jaki cel mogą wydawać dotacje. Wiele projektów skierowanych na kół czy stowarzyszeń jest napisanych językiem urzędniczo-prawniczym, który często jest niezrozumiały dla wielu osób.


Redakcja „Tygodnika Poradnika Rolniczego” postanowiła zmienić tę sytuację. Chcemy zorganizować dla kół gospodyń, ale też innych organizacji pozarządowych działających na wsiach, spotkanie ze specjalistą w formie webinaru, czyli seminarium internetowego.


Chcemy, żebyście przysyłali nam pytania dotyczące wszelkich aspektów waszej działalności.

Może chcecie dowiedzieć się, o jak duże dotacje możecie zawalczyć i dokąd się po nie udać?

Może utknęliście na jakimś etapie rozwoju koła czy stowarzyszenia i nie macie koncepcji jaki kierunek obrać?

A może zastanawiacie się, dlaczego już trzeci czy czwarty wasz projekt został odrzucony, podczas kiedy stowarzyszenie z sąsiedniej wsi realizuje w krótkim czasie kolejny.

Na te wszystkie pytania chcemy odpowiedzieć w spotkaniu on-line. Do współpracy zaprosiliśmy ekspertkę, która w małym palcu ma tę wiedzę i wiele razy udowodniła swoją skuteczność w staraniach o dotacje nie tylko dla koła, w którym działa, ale i całej gminy.


Nasza ekspertka od stowarzyszeń i funduszy

Naszą konsultantką jest Renata Gembiak-Binkiewicz

laureatka II nagrody w konkursie Smart Wieś, który współorganizujemy z Instytutem Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk. W ostatniej edycji miejsce na podium zapewnił jej niezwykły projekt, w którym w gminie Ryczywół wybudowano jedną z najnowocześniejszych hal sportowych w Polsce.


Renata Gembiak-Binkiewicz, była wójt gminy Ryczywół, absolwentka politologii ze specjalnością administracja samorządowa i administracja europejska, na co dzień prowadząca biuro DUOS, w którym szkoli i doradza, teraz chce dzielić się swoją wiedzą z wami. Dla swoich klientów pozyskała już milion złotych. Teraz może podpowiedzieć wam, jak tych milionów szukać dla waszych organizacji.

Zadaj pytanie

61 886 29 70

czytelnik@tygodnik-rolniczy.pl

www.tygodnik-rolniczy.pl