Łączna pula nagród 10 000 złotych

Weź udział w konkursie!

ROLNICTWO WCZORAJ I DZIŚ

Konkurs

Organizator:

Patron medialny:

Współorganizator:

Pokaż swoje gospodarstwo i wygraj 5000 złotych!

Prześlij zdjęcie przedstawiające Twoje gospodarstwo lub życie na wsi w przeszłości i dzisiaj.

Do wygrania nagrody o wartości 2 000, 3 000 lub 5 000 złotych.

Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2019 roku.

Konkurs towarzyszy obchodom 100-lecia zaangażowania Banku BNP Paribas w rozwój polskiego rolnictwa.


Przesłane zdjęcia konkursowe powinny przedstawiać tę samą sytuację, miejsce lub ludzi – ujęte dawniej i obecnie – w gospodarstwie, z którym autor zdjęć jest związany.


Zwycięzca Konkursu wygra 5 000 złotych.

O pozostałych nagrodach i zasadach udziału możesz także przeczytać w Regulaminie Konkursu „Rolnictwo wczoraj i dziś”oraz na stronie www.100lattradycji.pl.


Przesłane zdjęcia konkursowe muszą być zapisane w formacie JPG. Dłuższy bok zdjęcia powinien mieć co najmniej 2400 pixeli oraz zdjęcie powinno być w jakości 300 dpi. Jedno zdjęcie nie powinno przekroczyć 10 MB.

Co ma się znaleźć na konkursowej fotografii?

Zdjęcia archiwalne pracy rolników z Wydawnictwa Prasowego ze źródeł Narodowego Archiwum Cyfrowego

Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2019 roku.


Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć jury wybierze 3 najciekawsze pary fotografii. Organizatorzy mogą również przyznać wyróżnienia

Na zgłoszenia zdjęć pozostało:

Do kiedy można zgłaszać zdjęcia i jaki jest regulamin?

Żeby wziąć udział w Konkursie trzeba przesłać zdjęcia oraz dane osobowe autora fotografii. Należy także zaakceptować Regulamin Konkursu oraz wyrazić zgodę na wykorzystanie danych do organizacji Konkursu oraz na nieodpłatne wykorzystanie wizerunku osób widniejących na konkursowych fotografiach.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Prześlij zdjęcie ze swojego gospodarstwa lub wsi na Konkurs

Wybierz...
Wybierz...
Zgodnie z art. 13, art. 26 i art. 28 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ("RODO") informujemy o tym, że jako Współorganizatorzy (PWR i BNP) wspólnie przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz informujemy o zasadniczej treści naszych wspólnych uzgodnień jako Współadministratorów.
Współadministratorami Pana/Pani danych są:
Bank BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (01-211) przy ul. Kasprzaka 10/16, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony
oraz 
Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000101146, NIP 778 01 64 903, REGON: 630175513, 

Dane przekazane nam w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia informacji o przebiegu Konkursu, a jeśli zdecydują Państwo pozostawać z nami w kontakcie, również w celu dostarczania ciekawych informacji marketingowych i handlowych, a także, aby poznać Państwa zdanie w ramach badań rynku i opinii. 

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Państwu prawa: wycofania każdej z udzielonych zgód, dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, ich przenoszenia, żądania ich usunięcia oraz w sytuacji stwierdzenia niezgodnego z prawem przetwarzania złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO). 
W każdej sytuacji zachęcamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych na adres: daneosobowe@pwr.agro.pl. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności.
Bądź z nami w kontakcie. Państwa zgoda umożliwia nam przesyłanie informacji o wydarzeniach, seminariach, konkursach, ofercie (naszej lub naszych kontrahentów), nowościach na rynku Agro.

Wypełnij poniższy formularz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Bez nich Twoje zgłoszenie do Konkursu będzie nieważne.

Rolnictwo wczoraj i dziś i wygraj 5 000 złotych

W przypadku problemu z przesłaniem zgłoszenia konkursowego prosimy o przesłanie zdjęć na adres: konkurs@tygodnik-rolniczy.pl

W wiadomości prosimy o wpisanie informacji, że wyrażają Państwo wszystkie zgody niezbędne do wzięcia udziału w konkursie.

kontakt

www.tygodnik-rolniczy.pl
konkurs@tygodnik-rolniczy.pl
61 869 06 00

Tygodnik Poradnik Rolniczy,

ul. Metalowa 5,

60-118 Poznań