Zawsze po stronie rolnika!

Pytania i odpowiedzi na temat koronawirusa i jego wpływu na rolnictwo

Masz pytania dotyczące koronawirusa i funkcjonowania rolnictwa czy Twojego gospodarstwa? Zadaj je tu, a redakcja "Tygodnika Poradnika Rolniczego" odpowie na nie jak najszybciej.

Tygodnik Poradnik Rolniczy chce w ten sposób rzetelnie informować rolników o najważniejszych kwestiach związanych z koronawirusem i odkłamywać różne fake newsy w tym temacie.

Administratorem Pana/Pani danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. (dalej PWR/my) z siedzibą w Poznaniu, ul Metalowa 5. Dane przekazane nam w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na pytanie, a jeśli zdecydują Państwo pozostawać z nami w kontakcie, również w celu dostarczania ciekawych informacji marketingowych i handlowych, a także, aby poznać Państwa zdanie w ramach badań rynku i opinii. 

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Państwu prawa: wycofania każdej z udzielonych zgód, dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, ich przenoszenia, żądania ich usunięcia oraz w sytuacji stwierdzenia niezgodnego z prawem przetwarzania złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO). 
W każdej sytuacji zachęcamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych na adres: daneosobowe@pwr.agro.pl. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności
Bądź z nami w kontakcie. Państwa zgoda umożliwia nam przesyłanie informacji o wydarzeniach, seminariach, konkursach, ofercie (naszej lub naszych kontrahentów), nowościach na rynku Agro.

Dołącz do nas na Facebooku

Kontakt

www.tygodnik-rolniczy.pl

czytelnik@tygodnik-rolniczy.pl

61 886 29 70