Zawsze po stronie rolnika!

zgarnij super nagrody
od Tygodnika Poradnika Rolniczego

Tygodnik Poradnik Rolniczy czyta ponad 300 tys. rolników w Polsce

Odpowiedz na 2 proste pytania i...

Biorę udział i chcę wygrać

Konkurs zakończony.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: 

www.tygodnik-rolniczy.pl

Chętnie poinformujemy Cię o seminariach, szkoleniach, konkursach, usługach/produktach adresowanych do branży rolniczej. Przekaz dostosujemy do Twoich potrzeb w oparciu o dane o twojej działalności przekazane nam teraz i/lub w kolejnych kontaktach. Czasem zapytamy o opinię na temat naszej oferty i dostarczanych Tobie treści. Zawsze masz prawo do sprzeciwu w tym zakresie. 
* Oznaczenie  pola oznacza zgodę na przekaz profilowanych treści marketingowych i handlowych, zawsze możesz ją cofnąć. 

2. Zgadzam się na przekazywanie mi profilowanych informacji marketingowych i handlowych przez PWR dotyczących ofert PWR, spółki powiązanej AgriContact Sp. z o.o. i ich partnerów poprzez:
Administratorem Pana/Pani danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. (dalej PWR/my) z siedzibą w Poznaniu, ul Metalowa 5. Dane przekazane nam w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia prenumeraty lub publikacji (zależnie od zamówienia), a jeśli zdecydują Państwo pozostawać z nami w kontakcie, również w celu dostarczania ciekawych informacji marketingowych i handlowych, a także, aby poznać Państwa zdanie w ramach badań rynku i opinii. 

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Państwu prawa: wycofania każdej z udzielonych zgód, dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, ich przenoszenia, żądania ich usunięcia oraz w sytuacji stwierdzenia niezgodnego z prawem przetwarzania złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO). 
W każdej sytuacji zachęcamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych na adres: daneosobowe@pwr.agro.pl. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności

Co tydzień 7 osób wygrywa koszulki TPR

Prezent w postaci kalendarza ściennego na 2019 rok otrzyma osoba, która wypełni poprawnie poniższy formularz zamówienia.

Jedna osoba (jedno IP lub adres domowy) może zamówić maksymalnie 1 kalendarz.

Możesz też zamówić prenumeratę Tygodnika na pół roku.


Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Tu możesz przeczytać regulamin konkursu

Dołącz do nas na Facebooku

Kontakt

www.tygodnik-rolniczy.pl

czytelnik@tygodnik-rolniczy.pl

61 886 29 70